Hor.Duranhedt.ru

Ako sam mučio curi nos?

Ako sam mučio curi nos?

Čovjek u zbrke od svakodnevnih briga posvećuje malo pažnje do trenutka kada je izložen kiši, rashlađeni, stoji na autobusnoj stanici, ili vrijeme provedeno sjedeći u nacrtu. Prvi simptom prehlade, naime rinitis, vidi kao sitnica, koja će se održati sama. I ispada da bezbrižno puše nos u rupčić pojedinca, bez znajući to, čini prve korake prema već Hardball, je bolest pod nazivom "antritis",

hladno potrebno je liječiti. Ali, to nije potrebno koristiti za potrebe ovog izuma, farmaceutske kemije. Možete udisanje kuhani krumpir ili svježe pivo crnu kavu, mast ili med nosnice oprati unutarnju šupljinu otopine nos soda-soli. Recept rješenje je jednostavno: čaša tople vode baciti žličicu redovite kuhinjske soli i malo, samo jedan gram, soda i dobro promiješajte.



Ako je vrijeme nepovratno izgubljeno i curenje iz nosa, pokraj kroničnom stadiju, donesen još u sinusitis, potrebno je poduzeti odlučne korake, bez čekanja na akumulaciju gnojnih masa u gornjim sinusima, obratite se liječniku.

Ako osoba s prehladom smetaju glavobolje za nekoliko dana, ako je začepljen nos tijekom udisanja javlja bol u čelo, kašnjenje više nije moguće. Mi smo počeli liječenje.

Tradicionalne metode liječenja

siva. Uzmi kokošjeg jaja, glatka kamena (dobro pogodna morski šljunak) ili vreću soli. Jaje kuhati, šljunak i sol se zagrije na tavi. I, zapravo tretiraju primjenom na mjestima koncentriranja bol. To će biti nos ili čelo. Držite do hladi naš izvor topline.

pranje. Izrada domaće uređaj za pranje nosnu šupljinu. Ona će se sastojati od nemetalnih čajnik i bradavice za hranjenje bebe, odjeveni u žlijeb. Aparatura pour slanom vodom (normalan ili pomorske) koja je pola žličica soli otopi se u dvije čaše, doveo do kipuće vode. I prelije preko bradavica u nosnicu rješenje. Će uslijediti kroz drugu nosnicu.

podmazuje. Kupnja u ljekarni Peršić ulja i pipetira u oboljeli pokopati nosnicu. Zbog podmazivanje bol nestaje, ali na štetu korisnih svojstava tretman breskve događa.
Dakle, sinusitis imaju bolest koja je lakše spriječiti nego liječiti. Dakle, budite oprezni. Ne prehladiti!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Piti ili ne piti Coca-Colu?Piti ili ne piti Coca-Colu?
Lijek za običnu prehladu kod kućeLijek za običnu prehladu kod kuće
Kako brzo smršati uz pomoć soda?Kako brzo smršati uz pomoć soda?
Sredstva za liječenje suhog kašljaSredstva za liječenje suhog kašlja
Promukli glas djetetaPromukli glas djeteta
Fekalne helmintiFekalne helminti
Ispiranje s anginomIspiranje s anginom
Hot pića izazivaju raka jednjakaHot pića izazivaju raka jednjaka
KihanjeKihanje
Curenje iz nosa, začepljenje nosaCurenje iz nosa, začepljenje nosa
» » » Ako sam mučio curi nos?